Aktualne Promocje       O Nas       Formularz kontaktowy        Wybrane Realizacje
Tel: 783-308-651

E-mail: kontakt@solares.pl

FORMULARZ KONTAKTOWYREKLAMA
NieruchomoœciPOMPY ciepła Ariston
Ariston NUOS 80

Cena: 3 000,00zł brutto

Pompa ciepła NUOS 80 opiera się na wykorzystaniu ciepła z powietrza jako odnawialnego źródła do produkcji ciepłej wody: wykorzystuje cykl termodynamiczny do podgrzania wody znajdującej się w zbiorniku poprzez zasysanie powietrza . Jest to mechanizm odwrotny do tego, który używany jest w lodówkach: czynnik chłodzący, poprzez zmianę stanu, odbiera ciepło zawarte w powietrzu i oddaje je do wody podnosząc jej temperaturę, tym sposobem odwracany jest naturalny przepływ ciepła. Pompa NUOS jest dodatkowo wyposażona w grzałkę elektryczną, więc może działać również wtedy, gdy wymagana jest wyższa temperatura wody lub, kiedy temperatura otoczenia jest niższa niż min. temperatura działania (10oC), gwarantując zawsze komfort w wytwarzaniu ciepłej wody. Pompa ciepła NUOS wykorzystuje ciepło zawarte w powietrzu, jako odnawialne źródło do produkcji ciepłej wody.

Ariston NUOS 100

Cena: 3 200,00zł brutto

Pompa ciepła NUOS 100 opiera się na wykorzystaniu ciepła z powietrza jako odnawialnego źródła do produkcji ciepłej wody: wykorzystuje cykl termodynamiczny do podgrzania wody znajdującej się w zbiorniku poprzez zasysanie powietrza . Jest to mechanizm odwrotny do tego, który używany jest w lodówkach: czynnik chłodzący, poprzez zmianę stanu, odbiera ciepło zawarte w powietrzu i oddaje je do wody podnosząc jej temperaturę, tym sposobem odwracany jest naturalny przepływ ciepła. Pompa NUOS jest dodatkowo wyposażona w grzałkę elektryczną, więc może działać również wtedy, gdy wymagana jest wyższa temperatura wody lub, kiedy temperatura otoczenia jest niższa niż min. temperatura działania (10oC), gwarantując zawsze komfort w wytwarzaniu ciepłej wody. Pompa ciepła NUOS wykorzystuje ciepło zawarte w powietrzu, jako odnawialne źródło do produkcji ciepłej wody.

Ariston NUOS 120

Cena: 3 400,00zł brutto

Pompa ciepła NUOS 120 opiera się na wykorzystaniu ciepła z powietrza jako odnawialnego źródła do produkcji ciepłej wody: wykorzystuje cykl termodynamiczny do podgrzania wody znajdującej się w zbiorniku poprzez zasysanie powietrza . Jest to mechanizm odwrotny do tego, który używany jest w lodówkach: czynnik chłodzący, poprzez zmianę stanu, odbiera ciepło zawarte w powietrzu i oddaje je do wody podnosząc jej temperaturę, tym sposobem odwracany jest naturalny przepływ ciepła. Pompa NUOS jest dodatkowo wyposażona w grzałkę elektryczną, więc może działać również wtedy, gdy wymagana jest wyższa temperatura wody lub, kiedy temperatura otoczenia jest niższa niż min. temperatura działania (10oC), gwarantując zawsze komfort w wytwarzaniu ciepłej wody. Pompa ciepła NUOS wykorzystuje ciepło zawarte w powietrzu, jako odnawialne źródło do produkcji ciepłej wody.