Aktualne Promocje       O Nas       Formularz kontaktowy        Wybrane Realizacje
Tel: 783-308-651

E-mail: kontakt@solares.pl

FORMULARZ KONTAKTOWYREKLAMA
NieruchomoœciKolektory płaskie

Kolektory słoneczne płaskie to proste, tanie i najbardziej znane urządzenia dostępne na rynku. Idealnie służą do efektywnego podgrzewania wody użytkowej, basenów oraz wspomagania niskotemperaturowych systemów centralnego ogrzewania.
    Kolektory próżniowe

Próżniowe kolektory słoneczne są efektownym i nowoczesnym żródłem ciepła. Dają możliwość przygotowania ciepłej wody użytkowej, basenów oraz wspomagania niskotemperaturowych wspomagania centralnego ogrzewania w domach jedno i wielorodzinnych.
   
Zbiorniki, Podgrzewacze, Bufory

Oferujemy podwójnie emaliowane niezawodne zbiorniki firmy AUSTRIA EMAIL z pięcioletnią gwarancją w rozmiarach od 200 do 5000 litrów, a także zbiorniki niemieckiej firmy Winkelmann. W zależności od potrzeb oferujemy zbiorniki bez wężownic, z jedną lub dwoma wężownicami oraz bufory wielofunkcyjne SISS idealne do ogrzewania wody użytkowej oraz wspomagania centralnego ogrzewania.
    Sterowniki

Regulatory zarządzają odpowiednią pracą całego systemu solarnego. Badają różnicę temperatur pomiędzy kolektorami a zbiornikiem i w razie potrzeby uruchamiają pompę w Grupie Solarnej tłocząc czynnik roboczy poprzez cały układ. Dodatkowo są wstanie uruchamiać zawory trójdrogowe dbające o dopływ czynnika do dodatkowych elementów takich jak np. wymiennik basenowy.
   
Grupy przepompowe

Kompletna grupa solarna z przyłączami napełniania instalacji wyposażona jest w pompę o maksymalnej wysokości podnoszenia 6 m. oraz max. wydatku 3m3/h. Składa się z separatora powietrza, rotametru, manometru, zaworu bezpieczeństwa oraz termometrów (oba ze zintegrowanymi zaworami stopowymi).
    Zawór antyoparzeniowy

Zawór mieszający (antyoparzeniowy) to bardzo czuły element termiczny umieszczony na wyjściu zaworu steruje trzpieniem regulującym proporcje przepływu gorącej i zimnej wody, tak by wymieszana woda miała temperaturę ustawioną za pomocą pokrętła nastawczego.
   
Awaryjne zasilanie

Mikroprocesorowy system zasilania awaryjnego.
    Płyny solarne

Płyny do kolektorów płaskich i próżniowych.
   
Mocowania

Uchwyty i konstrukcje wolnostojące do kolektorów słoczecznych.
    Części i akcesoria

Akcesoria do zestawów solarnych.