Aktualne Promocje       O Nas       Formularz kontaktowy        Wybrane Realizacje
E-mail: FORMULARZ KONTAKTOWYREKLAMA


strefafachowoca24


NieruchomoœciZestaw solarny HEWALEX 2 TLP AC kompakt300HB

Płaskie kolektory słoneczne KS2000 przeznaczone są do ogrzewania wody użytkowej, wspomagania c.o. oraz ogrzewania wody w basenach. Kolektor KS2000 składa się ze zgrzewanego ultradzwiękowo absorbera miedzianego typu harfowego, obudowy aluminiowej izolowanej cieplnie wełną mineralną, szyby strukturalnej o wysokiej przepuszczalności promieniowania słonecznego (91,6%, klasa U1) ze szkła hartowanego oraz aluminiowego obramowania. Kolektory słoneczne KS2000 były poddane pełnym badaniom energetycznym i jakościowym, które potwierdza certyfikatu SOLAR KEYMARK.
HEWALEX 2 TLP AC KOMPAKT300HB

Cena: 7 400,00zł brutto

Zestaw solarny przeznaczony jest do ogrzewania C.W.U. dla 2-4 osobowej rodziny. Elementem odróżniającym zestaw jest podgrzewacz zintegrowany z zespołem sterowniczo-pompowym oraz naczyniem przeponowym do układu solarnego.Cena zestawu + montaż z dotacją: 4 900,00 zł*Zaletą tego rozwiązania jest brak dodatkowych elementów mocowanych na ścianie w miejscu montażu instalacji oraz wysoka estetyka wykonania urządzenia. Absorber w kolektorze pokryty jest warstwą o najwyższych parametrach eta plus (absorbcja 95%,emisja 5%).

Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do zbudowania instalacji. Wyjątkiem są mocowania, które należy dobrać indywidualnie do miejsca montażu kolektorów słonecznych oraz rury łączące kolektory z podgrzewaczem.

Dodatkowo zestaw wyposażony jest w grupę bezpieczeństwa dla c.w.u. (zamontowane na podgrzewaczu: naczynie przeponowe do wody D11, zawór bezpieczeństwa 6 bar, armatura przyłączeniowa.)


Nazwa elementu Ilość
Kolektor słoneczny KS2000 TLP AC 2szt.
Podgrzewacz KOMPAKT 300HB 1szt.
Zestaw przyłączeniowy kolektora ZPKS 2 1kpl.
Profil maskujący KSL 1szt.
Płyn ERGOLID ECO 20 kg.
Pompa ręczna do napełnienia instalacji 1szt.
Przyłącze elastyczne KS 3/4 1szt.


Powrót


*podana cena nie uwzględnia dodatkowej armatury hydraulicznej, kosztów prowizji bankowej i podatku dochodowego od uzyskanej dotacji.